fbpx

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2017 STSENAARIUM

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2017
STSENAARIUM

Registreerimine 8.30- 9.30 registreerimisankeedi leiad siit
NB! See stsenaarium ei ole lõplik. 
Lõplik stsenaarium selgub 28.10.17 peale registreerimist.

Kell 11.00 (EKFL presidendi avasõnad) ja kohtunike tutvustus

Fitness kuni 7 a. (1) vabakava
Fitness 8-9 a. (1) vabakava
Fitness 10-11 a. (9) vabakavad
Fitnesss 12-13 a. (5) vabakavad
Fitness 14-15 a. (1) vabakava
Kui vaja, siis tuleb siin anda aega (5 min)
Fitness kuni 7 a. (1) ja 8-9 a. (1) pöörded
Fitness 10-11 a. (9) pöörded
Fitness 12-13 a. (5) ja 14-15 a. (1) pöörded

Autasustamine: laste fitness 5 kategooriat

Kell 13.30 EKFL presidendi avasõnad ja kohtunike tutvustus

Fitness juunior (1) vabakava
Fitness naised (2) vabakavad
Kulturism noored (4) kohust. poosid + vabakavad
Kulturism juuniorid (3) kohust. poosid + vabakavad
Bodyfitness juuniorid (2) I-walk + pöörded
Bodyfitness naised (6) I-walk + pöörded
Bodyfitness masters (4) I-walk + pöörded
Fitness juunior (1) ja naised (2) pöörded
Klassikaline kulturism -180 cm (7) kohust. poosid + vabakavad
Klassikaline kulturism 180+ cm (4) kohust.poosid + vabakavad
Kulturism masters (2) kohust.poosid + vabakavad
Kulturism mehed (1) kohust.poosid + vabakavad

Autasustamine: fitness juunior, fitness naised, kulturism noored, kulturism juuniorid, bodyfitness juuniorid, bodyfitness naised, bodyfitness masters, klassikaline kulturism -180 cm, klassikaline kulturism 180+ cm, kulturism masters, kulturism mehed.

Kl.kulturism absoluut (kes ja kui palju selgub koha peal. Peakohtuniku valik)

Autasuatamine: Kl.kulturism absoluut

VAHEAEG 20 min

Kohtunike tutvustus

Bikiinifitness noored (2) I-walk + pöörded
Bikiinifitness juuniorid (4) I-walk + pöörded
Bikiinifitness masters (3) I-walk + pöörded
Bikiinifitness naised -164 cm (9) poolfinaal: pöörded
Bikiinifitness naised -169 cm (7) poolfinaal: pöörded
Bikiinifitness naised 169+ cm (8) poolfinaal: pöörded
Rannafitness juuniorid (5) ja masters (1) I-walk + pöörded
Rannafitness mehed -176 cm (5) I-walk + pöörded
Rannafitness mehed -182 cm (7) I-walk + pöörded
Rannafitness mehed 182+ cm (6) I-walk + pöörded
Bikiinifitness naised -164 cm (top 6) I-walk + pöörded
Bikiinifitness naised -169 cm (top 6) I-walk + pöörded
Bikiinifitness naised 169+ cm (top 6) I-walk + pöörded

Autasustamine: rannafitness 4 kategooriat, bikiinifitness 6 kategooriat ja KLUBID (top 3).

Rannafitness absoluut (4 võitjat): pöörded
Bikiinifitness absoluut (6 võitjat): pöörded

Autasustamine: bikiinifitness absoluut, rannafitness absoluut

 

Võistlejate nimekiri

Laste fitness kuni 7 aastased

1. Heidi Voor-Voort – Kimber SK

Laste fitness 8 – 9 aastased

1. Lyneth Hirvela – Kimber SK

Laste fitness 10-11 aastased:

1. Lisandra Kaarma – Kimberi SK
2. Marleen Ruusmaa – Kimberi SK
3. Anastassia Ussova – Koroljak SK
4. Nora-Lise Maksing – Koroljak SK
5. Martta Raudsepp – HC Gym
6. Annika Absalon – Kimberi SK
7. Silvia Pärtelson – Kimbei SK
8. Marii Vanaveski – Koroljak SK

9.Brianna Närep – Kimberi SK

 

Laste fitness 12-13 aastased

1. Annlisa Kesküla – HC GYM
2. Liset Antsmaa – Kimberi SK
3. Eva Lotta Akkermann – Koroljak SK
4. Sofia Zapalova – Koroljak SK
5. Margarita Sumarok – Koroljak SK

Laste fitness 14-15 aastased 

1. Agnes Suvorov – Kimberi SK

Fitness juuniorid

1. Angela Absalon – Kimberi SK

Fitness naised

1. Endla Vaher – Reval Sport SK

2. Kristina Koroljak – Reval Sport SK

Juuniorid bodyfitness
1. Alice Mikk – Sparta Spordiselts
2. Kaisa Valm – Kimberi SK

Naised bodyfitness 
1. Tatiyana Pudovkina – HC GYM
2. Maria Jõela – MyFitness
3. Marian Muuga – Kimberi SK
4. Ketlin Tagamets-  Sparta Spordiselts
5. Gea Taalvelt – Spa&Sport SK
6. Anastasia Jedovkimova – MyFitness

Masters bodyfitness

1. Esta Pilt – TÜASK
2. Anneli Volkov – Arigato SK
3. Ingrid Ruus  – TÜASK
4. Liina Lapteyko – Sparta Spordiselts

Juuniorid rannafitness
1. Karl Songisepp – Sparta Spordiselts
2. Karel-Ken Kooskora – TÜASK
3. Andreas Rikken – TÜASK
4. Frederik Mihkel Välja – TÜASK
5. Ats Joonas Jõelaid – HC GYM

Masters rannafitness
1. Marko Sildoja – Audentes Fitness

Mehed rannafitness kuni 176 cm
1. Diogo Coelho – Reval – Sport SK
2. Roman Dolski – HC Gym
3. Veiko Trakmann – HC Gym
4. Raimo Mägi – Sparta spordiselts
5. Egert Oiov – Arigato SK
6. Raiko Heide – Sparta spordiselts

7. Stanislav Jagutkin – Sparta spordiselts

Mehed rannafitness kuni 182 cm 

1. Dmitri Sildus – Sparta Spordiselts
2. Ott Mänd – MyFitness
3. Ats Lahi – Arctic-Sport SK
4. Janno Uus – Arigato SK
5. Jevgeni Lyapin – HC Gym

6. Andrei Ziugov   – MyFitness

 

Mehed rannafitness +183 
1. Meelis Kask – Reval-Sport SK
2. Kuido Jõgisalu – Spa&Sport
3. Ats Loot – TÜASK
4. Taavi Tomp – Spordiklubi FitLife
5. Tanel Rentnik – Sparta

 

Bikiinifitness noored
1.Brenda Brigita Vetik HC GYM
2.Madlenne Timofejev Spa&Sport SK

Bikiinifitness juuniorid
1. Julia Tsitzova HC GYM
2. Arida Muru Arctic- Sport SK
3. Jaana Filina Sparta Spordiselts
4. Ksenja Jegorova HC GYM

Bikiinifitness kuni 164 cm

1. Katrin-Helen Kull – Arigtao SK
2. Liis Rosenthal – MyFitness
3. Regina Krukovskaja – My Fitness
4. Mariliis Mia Topp – Arigato SK
5. Jevgenia Salak – HC GYM
6. Alice Heinmets – My Fitness
7. Kristiina Viira – Arigato SK
8. Alina Buzõgina – HC GYM
9. Julija Korotõtš – HC GYM

Bikiinifitness kuni 169 cm
1. Helena Mang – Sparta Spordiselts
2. Anastasia Gavris – HC GYM
3. Reet Reimets – TÜASK
4. Kristiina Sile – Arctic Sport
5. Maren Mändmaa – Tallink Fitness
8. Andra Vagur – Arigato SK
9. Liisu Rõigas – MyFitness

Bikiinifitness üle 169 cm  
1. Annika Leok – My Fitness
2. Betti Nigul Tallink – Fitness
3. Laura Johanna Darkun – My Fitness
4. Jane Tammearu Reval – Sport SK
5. Kirke Kirt – TÜASK
6. Killu Rikker – Audentese SK
7. Kadri-Ly Miil – Sparta Spordiselts
8. Marlee Kruusimäe – HC GYM
9. Olena Shutkina – Tallink Fitness

Masters bikiinifitness
1. Jana Teder Sparta – Spordiselts
2. Tiina Puzõrjova – HC Gym

3. Olesja Saue – Tallink Fitness

Kulturism noored
1. Janno Talumaa – Kimberi SK
2. Simo Kree – HC Gym
3. Jüri Altmets – Kimberi SK

Kulturism juuniorid
1.Stenver Kris Pungas – Reval – Sport SK
2.Mikk Jürisson – Sparta spordiselts
3. Martin Kõiv – Sisekaitseakadeemia SK

Klassikaline kulturism mehed kuni 180 cm
1. Oleg Anissimov – Sparta Spordiselts
2. Imre Vähi – Fitlife
3. Tõnis Hinnosaar – Sparta spordiselts
4. Tanel Tamme – Sparta spordiselts
5. Tarvi Vahtra Reval – Sport SK
6. Edmund Pilt –  TÜASK
7. Rauno Raud – Fitlife

Klassikaline kulturism +180 cm
1. Siim Veri – Audentes SK
2. Margus Kaasik – Kimberi SK
3. Ants Varblane – Arctic Sport SK
4. Ramil Lipp – Spa&Sport SK

Meeste kulturism 90kg
1. Michael Peterson Reval – Sport SK

Mehed kulturism veteranid +50
1. Harri Indus – Arctic SK
2. Aleksander Ikonnikov – HC GYM

NB!
Kõik võistlejad kes peavad esitama vabakava.
Palun saatke oma muusika aadressile: heikomerikan@gmail.com
Palun lisage e-maili: Võistleja nimi ja kategooria!