fbpx

Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis kokkuvõte

21.04.18 toimus Saku Suurhallis Eesti karikavõislused kulturismis ja fitnessis.
Osales ligi 90 võistlejat kelle hulgas oli mitmeid tärkavaid staare.

Kogu võistlusprotokolli saab lugeda siit.

Klubide arvestuses sai esikoha Sparta Spordiselts, teisel kohal Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (TÜASK) ning kolmandal kohal HC Gym.

Naiste fitnessi kategoorias säras sel aastal üksinda legendaarne Endla Vaher (SK Reval-Sport)
Naiste wellness fitnessi kategoorias säras esimesel kohal Õnnela Raudsepp (TÜASK), tiheldalt kannul oli teisel kohal Lilian Rannu (Audentes Fitness) ning kolmanda koha saavutas Natalja Fetisova (Sparta SS).
Meesjuuniorite kulturismis võitis Matis Vunk (Sparta SS), teise koha saavutas Janis Krupinš (HC Gym) ning kolmanda koha võitles endale Chris Leppik (FitLife).
Naiste masters bodyfitness kategoorias saavutas esimese koha Esta Pilt (TÜASK), teisel kohal Anu Ruutu (Tallink Fitness) ning Tiina Puzõrjova (HC Gym) kolmandal kohal.
Naised bodyfitness kategoorias võitis esimese koha Anneli Volkov (Arigato SK), teisel kohal Ketlin Tagamets (Sparta SS) ning kolmandal kohal Liina Lapteyko (Ida-Keskus Sport).

Meeste klassikalises kulturismis võitis ülekaalukalt esikoha Siim Savisaar (TÜASK), teise koha võitles endale Rain Kuusnõmm (Sparta SS) ning kolmanda koha Peep Reinart (Sparta SS).
Meeste kulturismis oli väga tihe konkurents. Ülekaaluka punktivahega võitis esimese koha Ott Kiivikas (Sparta SS), teisele kohale tuli Ivo Parveots (Sparta SS) ning punktise vahega kolmandal kohal Raigo Kuusnõmm (Tallink Fitness).
Meesjuuniorite rannafitnessis võidutses Geido Rekkaro (Sparta SS), teisel kohal Joakim Jaak Ungerson (TÜASK) ning kolmandal kohal Ivar Veskus (TÜASK).Naisjuuniorite bikiinifitnessi tihedas konkurentsis esikoht kuulub Karina Polovnikova’le (Tallink Fitness), teise koha võitles endale Ksenia Egorova (HC Gym), kolmas koht kuulub Jaana Filina’le (Sparta SS). Kõigi esikolmiku kohtade punktide vahe oli 1 punkt.
Meeste rannafitnessi absoluutne esikoht kuulub Egert Oiov’ile (Arigato SK), teise koha saavutas Sander Kaasik (TÜASK) ning kolmandaks tuli Sander Kikas (TÜASK).

Naised masters bikiinifitnessi esikohale tuli Jana Teder (Sparta SS), teisel kohal Tuuli Jürgens (Tallink Fitness) ning kolmandal kohal Julia Smoli (Sparta SS).

Naised bikiinifitness -160cm kategoorias võidutses Arida Muru (ViaFitness), teisel kohal Kai Tammsaar (Spa&Sport SK) ning kolmandal kohal Anita Stalmatskaja (HC Gym).
Naiste bikiinifitness -166cm kategooria esikoht kuulub Mariliis-Mia Topp’ile (Arigato SK), teisel kohal Julija Korotõtš (HC Gym) ning kolmas koht kuulub Anna Fedorova’le (MyFitness AS).
Naised bikiinifitness -169cm kategooria võitja on Agne Kiviselg (Spa&Sport SK), teine koht kuulub Andra Vagur’ile (Arigato SK) ning kolmanda koha saavutas Kristel Mikkus (Sparta SS).
Naiste bikiinifitnessi +169cm kategoorias säras esimesel kohal Kadri Tammoja (Sparta SS), teisel kohal tihedalt kannul Mari Pukk (Tallink Fitness) ning kolmandal kohal Jane Tammearu (SK Reval-Sport).
Naiste bikiinifitnessi absoluut, kus võistlesid iga bikiini pikkuskategooria võitjad, saavutas võidu Arida Muru (ViaFitness).

Soovime õnne kõigile võitjatele ning täname sportlasi, pealtvaatajaid ja usinat vabatahtlikest koosnevat korraldusmeeskonda.

Kategooriate kohta saab täpsemalt lugeda: http://www.kulturism.ee/spordialad/