Liikmed

OÜ Freewill (registrikood 10863512), Ehitajate tee 114b, Tallinn 13517
telefon: 651 2400
info@arcticsport.ee

Võistlejate koordinaator
Janika Aavamägi
janika.aavamagi@kulturism.ee
telefon: 5373 4267

MTÜ Arigato Spordiklubi (registrikood 80346712), Rannamõisa tee 3, Tallinn 13516
telefon: 658 0888
arigato@arigato.ee

Võistlejate koordinaator
Katrin Puusepp
katrin@arigato.ee
telefon: 5624 4192

Audentes Halduse OÜ (registrikood: 10786935), Tondi 84, Tallinn 11316
telefon: 699 6699
sport@audentes.ee

Võistlejate koordinaator
Siim Veri
siim.veri@audentes.ee
telefon: 55661172

MTÜ Tervise ja Spordi Edendamise Selts (registrikood 80304205), Kalda tee 1c, Tartu 50703
telefon: 5393 9373
tartu@fitlife.ee

Võistlejate koordinaator
Imre Vähi
imrevahi@gmail.com
telefon: 5393 9373

MTÜ Bonsuna HC GYM (registrikood 80348763), Linnamäe tee 91, Tallinn 13911
telefon: 5188 308
info@hcgym.eu

Võistlejate koordinaator
Veronika Filippova
stallinna82@mail.ru
telefon: 5912 6161

MTÜ SK Ringi (registrikood 80138830), Hospidali 3, Pärnu 80011
telefon: 5197 0938
ain.kimber@gmail.com

Võistlejate koordinaator
Ain Kimber
ain.kimber@gmail.com
telefon: 5197 0938

My Fitness AS (registrikood 11273563), Haabersti 5, Tallinn 13516
myfitness@myfitness.ee

Võistlejate koordinaator
Kadri Paat
kadri.paat@myfitness.ee
telefon: 5804 7488

(registrikood 80212934), Kase 61, Tallinn 12012
telefon: 511 1286
epp.jalakas@sisekaitse.ee

Võistlejate koordinaator
Epp Jalakas
epp.jalakas@sisekaitse.ee
telefon: 511 1286

(registrikood 80272741), Pärnu mnt 139c, Tallinn 11317
telefon: 5073 130
mart@sparta.ee

Võistlejate koordinaator
Marek Morozov
marek@sparta.ee
telefon: 507 6358

Tervise Paradiis OÜ (registrikood 10559955), Side 14, Pärnu 80010
telefon: 4451 666
veekeskus@spa.ee

Võistlejate koordinaator
Ramil Lipp
ramil.lipp@spa.ee
telefon: 5860 1866

(registrikood 80092565), Aia 20, Tallinn 10111
telefon: 6412068
info@revalsport.ee

Võistlejate koordinaator
Siim Kelner
siim@revalsport.ee
telefon: 5300 4947
Reval-Sport võistlejate kodukord kirjas siin

OÜ Lasnamäe Spordikeskus (registrikood 14083277), Punane 76, Tallinn 13619
telefon: 5830 5223
fitness@tallink.ee

Võistlejate koordinaator
Anu Ruutu
fitness@tallink.ee
telefon: 507 2877

MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (registrikood 80072321), Jakobi 4, Tartu 51008
telefon: 737 6280
info@tysk.ee

Võistlejate koordinaator
Silvar Rückenberg
oskar1984@hot.ee
telefon: 5684 2499

Laagri Terviseklubi MTÜ (registrikood 80320486), Veskitammi tee 22, Laagri, Saue vald, Harjumaa 46401
telefon: 5300 5319
info@viafitness.ee

Võistlejate koordinaator
Marii Olivia Malve
marii@viafitness.ee
telefon: 5340 1012

Kristina Koroljak spordiklubi MTÜ (registrikood 80399329), Telliskivi 51, Tallinn 10611
telefon: 5819 2500
kristina.koroljak@gmail.com

Võistlejate koordinaator
Kristina Koroljak
kristina.koroljak@gmail.com
telefon: 5819 2500